بهترین روش یادگیری زبان انگلیسی

بهترین روش یادگیری زبان انگلیسی

به گزارش گروه علمی پزشكی باشگاه خبرنگاران جوان؛ احتمال دارد که شما هم مانند همه افراد علاقه مند به یادگیری زبان انگلیسی باشید اما با این حال زمان کافی برای حضور در کلاسی های آموزش زبان انگلیسی ندارید و  به دنبال روش هایی ساده برای یادگیری زبان انگلیسی هستید، چرا که با پیشرفت علم در عصر حاضر یادگیری زبان های خارجی امری بسیار مفید و ضروری است که علاوه بر بزرگسالان باید  به کودکان نیز آموزش دهیم.

به همین منظور برای آشنایی شما با بهترین روش یادگیری زبان انگلیسی” مقاله ای را ارائه می دهیم؛ مطمئن باشید که با مطالعه مطالب زیر خواهید دانست که یادگیری زبان انگلیسی کار بسیار ساده و آسانی است پس با ما همراه باشید.

دو بخش مهم یادگیری زبان انگلیسی

یاد گیری زبان انگلیسی را به دو بخش ورودی و خروجی تقسیم بندی کرده‌اند؛

طبق آخرین تحقیقات و مطالعات یادگیری  زبان انگلیسی را به دو بخش ورودی و خروجی تقسیم بندی کرده‌اند، بخش ورودی همان طور که از نامش مشخص است یعنی مواردی که مطالعه می کنید و بخش خروجی مواردی که از مطالعات خود برداشت کرده اید و به صورت نوشتاری و گفتاری ارائه می دهید پس برای این که خروجی موفق تری داشته باشید باید در بخش ورودی مطالعات کافی را انجام دهید.

استفاده کردن از اپلیکیشن های رایگان برای یادگیری زبان انگلیسی چه مزیتی دارد؟

شاید با نام بردن اپلیکیشن ها برای یادگیری زبان انگلیسی اشتیاقی به این روش نداشته باشید، چرا که بسیاری از نرم افزارها با این که رایگان هستند اما زمان استفاده از آن ها باید هزینه هایی را پرداخت کنید اما با اپلیکیشن هایی که در این قسمت معرفی می کنیم می توانید به صورت کاملا رایگان از آن ها استفاده کنید و به بهترین روش و بدون اتلاف وقت خود زبان انگلیسی را آموزش ببینید. یکی از این اپلکیشین ها،اپلیکیشن اندروید آموزش زبان نصرت می باشد. البته علاوه بر آن هزاران برنامه دیگری به همین منظور ارائه شده اند.

جلوی آیینه با خودتان انگلیسی صبحت کنید!

معمولا افرادی که اعتماد به نفس بیشتری دارند بعد از این که لغات جدید و یا مکالمه تازه ای یاد گرفتند جلوی آیینه می ایستند و شروع به مکالمه با خود می کنند. تجربیات نشان داده است که این کار کمک زیادی در یادگیری زبان انگلیسی دارد و می‌تواند مکالمه افراد را به  زبان انگلیسی تقویت کند. شاید این کار برای شما دیوانه وار به نظر برسد اما توصیه می کنیم در روز،  بعد از یادگیری مطالب جدید چندین بار این کار را انجام دهید. حتی در برخی افراد دیده شده است که صدای خود را ضبط می کنند و با مجری برنامه های خارجی مقایسه می کنند و اشکالات مکالمه خود را در تلفظ و … تشخیص داده و رفع می کنند.

 

به چه علت کتاب خواندن بهترین روش یادگیری زبان انگلیسی است؟

از زمان کودکی به ما توصیه های فراوان شده است که اوقات فراغت خود را با کتاب خواندن سپری کنیم تا حین سپری کردن زمان خود، مطالب تازه ای را یاد بگیریم. حال شما ارزش و اهمیت کتاب خواندن را می دانید، بنابراین بهترین روش یادگیری زبان انگلیسی خواندن کتاب هایی است که به این زبان نوشته اند. با این روش هم می توانید مطالب جدیدی یاد بگیرید و هم این که با لغات انگلیسی بیشتری آشنا شوید.

بهترین روش یادگیری زبان انگلیسی استفاده از فلش کارت ها می باشد!

می توان گفت که در دوران مدرسه به طور میانگین ۲ الی ۳ هزار لغت جدید یاد گرفته اید. حال این که شما می توانید روزانه فقط  ۵کلمه جدید یاد بگیرید که تعداد آن ها در سال ۱۸۲۵ کلمه می‌شود، بهترین روش برای این کار استفاده از فلش کارت ها است یا حتی می توانید لیست کوچکی از لغات جدیدی که گرفته اید تهیه کنید و هر روز آن ها را دوباره مطالعه کنید، زمان مورد نیاز برای یادگیری ۵ لغت جدید در روز تنها ۴۰ دقیقه است.

بهترین روش یادگیری زبان انگلیسی در منزل از طریق خودآموزی

برای یادگیری زبان انگلیسی به فایل های صوتی گوش دهید!

یکی دیگر از بهترین روش های یادگیری زبان انگلیسی گوش دادن به فایل های صوتی است، در این زمینه توصیه می کنیم که حتما به فایل هایی گوش دهید که به موضوع آن علاقه مند باشید. مثلا اگر به فوتبال علاقه مند هستید به آن گوش دهید یا مثلا اگر به آشپزی علاقه شدیدی دارید به برنامه های آشپزی خارجی گوش کنید، هدف از این کار، این است که می توانید با گوش دادن به این فایل ها هر روز لغات جدیدی یاد بگیرید. حتی می توانید لغات جدیدی را که گوش می دهید در دفترچه خود یادداشت کنید.

با دوستان خود به زبان انگلیسی مکالمه کنید!

شما می توانید با دوستانی که همانند شما علاقه مند به یادگیری زبان انگلیسی هستند مکالمه داشته باشید. احتمال دارد هر روز از طریق گوشی تلفن و یا حتی حضوری با یک دیگر ارتباط داشته باشید. پس به جای این که به زبان خودتان صحبت کنید می توانید این مکالمه را به زبان انگلیسی انجام دهید. شاید در ابتدا مکالمه چندان قدرت مندی نداشته باشید اما به مرور زمان هم خود شما و هم دوستان شما می توانید بدون ایراد و به صورت کاملا صحیح این کار را انجام دهید.

چرا برای یادگیری زبان انگلیسی باید با زمان های انگلیسی آشنا شوید؟

روشی که در بالا گفته شد می توان گفت که  بهترین روش  یادگیری زبان انگلیسی است اما برای این که بتوانید در مکالمات خود زمان را تشخیص دهید و آگاه باشید که باید از کدام فعل استفاده کنید حتما باید با گرامر زبان انگلیسی آشنا شوید. در واقع می توان گفت که ۷۰ درصد یادگیری شما به این امر بستگی دارد و تنها با یادگیری لغات جدید نمی توانید به صورت کامل زبان انگلیسی را یاد بگیرید. از بهترین روش هایی که می توان زمان در زبان انگلیسی را آموزش دید حضور در کلاس ها است که گرامر را به صورت کامل آموزش می دهند.

از پر کاربردترین زبان های دنیا که یادگیری آن برای همه ضروری است زبان انگلیسی است که در قسمت های بالا تمامی روش های یادگیری زبان انگلیسی را در اختیار شما قرار دادیم. حال می توانید بدون دغدغه و با خیال راحت روی کاناپه خود لم دهید و شروع به یادگیری زبان انگلیسی کنید.

نرم افزار آموزش زبان انگلیسی سوییت انگلیش ساتل مدل Sweet English Top Edition

بهترین و کاملترین نرم افزار خود آموز زبان انگلیسی در حال حاضر می باشد که با این نرم افزار می توانید یک آموزشگاه مجازی کامل را در خانه داشته باشید

یادگیری زبان انگلیسی یکی از دغدغه‌هایی است که امروزه به دلیل مشغله‌ی کاری روزمره شاید به شکل یک آرزو درآمده باشد. نرم‌افزار آموزش زبان انگلیسی ساتل مدل Sweet English Top Edition غول چراغ جادویی است که می‌تواند این آرزوی شما را محقق کند.

سوییت انگلیش – نرم افزار آموزشی زبان انگلیسی ساتل – موسسه ساتل – یادگیری زبان انگلیسی یکی از دغدغه‌هایی است که امروزه به دلیل مشغله‌ی کاری روزمره شاید به شکل یک آرزو درآمده باشد. نرم‌افزار آموزش زبان انگلیسی ساتل مدل Sweet English Top Edition غول چراغ جادویی است که می‌تواند این آرزوی شما را محقق کند.

سوییت انگلیش – نیاز روزافزون افراد به فراگیری زبان انگلیسی و کمبود زمان جهت شرکت در کلاس‌های حضوری، دستیابی به این مهم را برای بسیاری از علاقه‌مندان به چالشی جدی تبدیل کرده است. در این راستا موسسه‌ی فرهنگی انتشاراتی ساتل همواره با تولید محتوایی مناسب در قالب خودآموزهای واقعی زبان انگلیسی سعی در حل این مشکل داشته است. بسته زبان انگلیسی SWEET ENGLISH Top Edition خودآموزی جدید بر اساس کتاب‌های جذاب و کارآمد Top Notch و Summit است. این مجموعه‌ی خودآموز برای اولین بار در شش سطح از پیش مقدماتی تا سطح پیشرفته (Advanced) را دربرمی گیرد و به همین دلیل برای تمامی سطوح آموزشی چه افرادی که هیچ‌گونه آشنایی با زبان انگلیسی ندارند و چه زبان‌آموزانی که حتی می‌خواهند در آزمون‌های بین‌المللی زبان از قبیل تافل یا آیلتس نمره بالایی را کسب کنند، قابل‌استفاده است.

سوییت انگلیش

در این مجموعه استاد تمامی نکات مکالمه، گرامر، واژگان، مهارت‌های خواندن و نوشتن و حتی نکات مربوط به فیلم‌های آموزشی را برای تک‌تک درس‌های هر بخش به‌صورت کاملاً تشریحی و مانند یک کلاس خصوصی زبان برای زبان‌آموز تدریس می‌کند که این قابلیت مجموعه‌ی آموزشی SWEET ENGLISH را به یک خودآموز واقعی تبدیل کرده است؛ چراکه بیش از هشتاد درصد مفاهیم مهم یک درس در این قسمت به زبان‌آموز منتقل می‌شود و در صورت نبودن این درس‌ها زبان‌ آموزان عزیز به‌تنهایی قطعاً توجه لازم و کافی را به نکات کلیدی و مهم درس‌ها نخواهند داشت. یکی دیگر از ویژگی‌های مهم و پرکاربرد این مجموعه بهره‌گیری از تکنولوژی تشخیص هوشمند گفتار است که در این قسمت زبان‌آموز می‌تواند در قسمت‌های مکالمه و حتی در قسمت فیلم‌های آموزشی به‌جای تک‌تک شخصیت‌های مکالمه یا فیلم قرارگرفته و مکالمات را تمرین کند که این تمرینات تأثیر بسزایی در نحوه‌ی مکالمه در محیط‌های واقعی دارد. قابلیت تعریف کاربر به تعداد نامحدود روی یک رایانه و ذخیره‌ی اطلاعات هر کاربر اعم از یادداشت‌ها و نمودارهای پیشرفت و جداول نمرات به‌صورت جداگانه، یادداشت‌گذاری در تمامی صفحات و ذخیره آن جهت مرور مجدد، نمایش روند پیشرفت به دو صورت جدول و نمودار، بازیابی اطلاعات هر کاربر برای استفاده در رایانه‌ی دیگر، تشخیص پاسخ صحیح تمرینات و نمایش پاسخ‌های صحیح، نمایش ترجمه‌های فارسی مکالمات و قسمت‌های گرامری، نمایش متن مکالمات  Audio Script در قسمت‌های شنیداری، فایل‌های صوتی به‌صورت جداگانه جهت استفاده در تلفن همراه، راهنمای فارسی شامل توضیحات کامل نرم‌افزار به‌منظور استفاده‌ی بهتر، برگزاری آزمون آنلاین و ارائه‌ی مدرک از دیگر مشخصات خوب این مجموعه به شمار می‌رود. در کنار این مجموعه شش جلد کتابچه تحت عنوان فلش بوک عرضه می‌گردد. این کتاب‌ها صرفاً جهت یادآوری واژگان جدید هر درس و مروری بر نکات گرامری به‌صورت مختصر است که البته تمامی این نکات به‌صورت کاملاً مبسوط درون نرم‌افزار تدریس شده است.

موسسه ساتل سوییت انگلیش

 

فیلم معرفی نرم افزار آموزشی زبان انگلیسی ساتل مدل Sweet English Top Edition

 

 Sweet English Top Edition-سوییت انگلیش

نرم افزار آموزشی زبان ساتل مدل Sweet English Top Edition

 

موسسه ساتل سوییت انگلیش

سوییت انگلیش

نرم افزار آموزشی زبان ساتل

نرم افزار آموزشی زبان انگلیسی موسسه ساتل مدل Sweet English Top Edition را می توانید از فروشگاه اینترنتی تپل آموز با تخفیف ویژه خریداری نمایید.

فروشگاه اینترنتی تپل آموز-سوییت انگلیش